Centrum Zabaw Dziecięcych „Figle Migle”
1. Organizowane przez nas urodziny odbywają się w Centrum Zabaw Dziecięcych w Tarnowie przy ulicy Lwowskiej 134a.
2. Rezerwacji wstępnego terminu na przyjęcie urodzinowe można dokonać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 16.00 lub osobiście.
3. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po wybraniu odpowiedniego pakietu, wpłaceniu uprzednio zadatku w wysokości 100zł, określeniu liczby dzieci, jednakże minimalna liczba dzieci to 8.
4. Do wyłącznej dyspozycji solenizanta i jego gości zarezerwowany jest stolik urodzinowy w wybranej salce. Przyjęcie urodzinowe trwa 3 godziny, a czas wynajmu salki liczony jest od ustalonej godziny, a nie od momentu zebrania się wszystkich gości.
5. Po przekroczeniu ustalonego czasu przeznaczonego na przyjęcie urodzinowe następuje dopłata za każdego uczestnika zabawy zgodnie z cennikiem.
6. Rezerwacja terminu urodzin bez wpłaconego zadatku utrzymywana jest 3 dni.
7. Zadatek wpłacony jest na ustalony uprzednio termin i stanowi kwotę bezzwrotną. Zmiana terminu jest możliwa jednorazowo, o ile na dany dzień nie istnieje inna rezerwacja salki urodzinowej.
8. Całościowa opłata za przyjęcie urodzinowe następuje w dniu urodzin, po zakończeniu przyjęcia urodzinowego.
9. Zabrania się przynoszenia własnych napojów oraz jedzenia, wyjątek stanowią indywidualne ustalenia z organizatorem przyjęcia w Centrum Zabaw Dziecięcych, stanowiące integralną część do złożonej rezerwacji.
10. Wszelkie zmiany dotyczące dodatkowych opcji przyjęcia urodzinowego należy zgłaszać najpóźniej na 3 dni przed datą uroczystości (animacje bądź dodatkowe atrakcje takie jak malowanie buzi, skręcanie baloników, tatuaże, kolorowe warkoczyki, piniata mogą być wykonywane wyłącznie przez personel Centrum Zabaw Dziecięcych „Figle Migle”.
11. Poczęstunek spożywany jest wyłącznie przy stolikach (jedzenie lub picie podczas zabawy grozi zadławieniem lub zachłyśnięciem).
12. Organizator zezwala na przyniesienie własnego tortu, jednakże nie ponosi za to odpowiedzialności.
13. Prawny opiekun Jubilata jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo gości zaproszonych na przyjęcie.
14. Centrum Zabaw Dziecięcych Figle Migle nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci podczas godzin wynajmu salki na przyjęcie urodzinowe.
15. Wpłacenie zadatku jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
16. Wynajęcie różowego bądź niebieskiego boksu zobowiązuje do uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 20 zł. Jest ona pobierana przy obecności więcej niż dwóch osób dorosłych.
17. Dodatkowa opłata za wynajem Dużej Sali urodzinowej wynosi 50zł.
18. Za gości uważane są dzieci od 1 roku życia do 12 lat, oraz rodzeństwo przybyłych gości za które rodzice nie uiścili opłaty.
19. Uczestników przyjęcia urodzinowego obowiązuje ogólny regulamin Centrum Zabaw Dziecięcych „Figle Migle”.

W naszym Centrum rozrywki stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Nasz zespół codziennie sprawdza wszystkie urządzenia. Szczególnie ważna jest dla nas czystość naszych zabawek i bezpieczeństwo dzieci podczas szalonej zabawy w Figle Migle.